Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hastanemizde   engelli kliniği dahil 90 Ünit ve 5 yatak ile hizmet verilmektedir. Muayenesi yapılan hastalarımızda endikasyonu belirlenerek diş çekimleri apse tedavisi ve tedavi planlaması ile dolgu,kanal tedavisi, diş taşı temizliği, Kliniklerimizde Kron ve Köprü protezleri,faset tamiri,köprü sökümü ve simantasyonu, gece plağı, hareketli bölümlü protez , tam protez işlemleri ve tamirleri yapılmadır Pedodonti Kliniğimizde koruyucu diş hekimliği uygulamalarından fissur sealant, yerel flor uygulanmakta olup diş tedavisi, diş çekimi ve dolgular yapılmaktadır. 
Cerrahi Polikliniği,Ayrıca Engelli kliğimizde Dt.Çiğdem İREN tarafından Engelli hastalarımıza yönelik tüm diş tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.
Nöbet Polikliniği
Haftaiçi 17:00-08:00 ve haftasonları 24 saat acil durumlara hizmet vermektedir.
SEMT POLİKLİNİKLERİ
Yenikent Ceza İnfaz Kurumları İçerisinde Bulunan Kampüs Devlet Hastanesinde 3 Adet Poliklinik odamız 1 Adet Alçı Döküm Odamız ve 1 Adet Röntgen Odamız Bulunmaktadır.
Röntgen Kliniği
Hastanemizde periapikal ,panoromik röntgen filmleri çekilmekte olup  dijital ortamda saklanmaktadır.
Protez Kliniği
Hastanemizde  hizmet satın aldığımız özel diş protez laboratuvarlarının katkılarıyla, sabit ve hareketli protetik tedavilerin tümü başarıyla yapılmaktadır. Kurumumuzda sabit protezler genellikle l destekli dental porselen uygulamaları şeklinde olup, hareketli protezler hastanın dişsizlik seviyesine bağlı olarak tam (total) veya bölümlü (modern) protez şeklinde tamamlanabilmektedir.