Nasıl Randevu Alırım
05 Haziran 2023

Nasıl Randevu Alırım ?

1-  Hastanemizde muayene olmak için doğrudan hasta kayıt birimine müracaat edebileceğiniz gibi, MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) 182 'den önceden randevu alarak da başvurabilirsiniz.

2-  MHRS 'den randevu aldığınız durumlarda randevu saatinden en az 30 (Otuz) dakika önce randevu kesinleştirme ve kayıt işlemlerinizi yaptırmak üzere merkezimiz hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

3-  182 MHRS 'den almış olduğunuz randevularda Diş Hekimlerimiz tarafından ağız içi muayeneniz ve tedavi planlamanız (dolgu, kanal tedavisi, protez vb.) yapılmakta olup tedavileriniz için seçmiş olduğunuz Diş Hekimi tarafından tedavi randevusu verilmektedir.

4- Hastanemizde muayene ve tedavi işlemlerinde POLİKLİNİK ve RANDEVULU TEDAVİ SİSTEMİ uygulanmaktadır. Bu sistemle; daha hızlı, etkin ve kaliteli bir hizmet amaçlanmaktadır.

5- Poliklinik hizmeti veren Diş Hekimi sadece muayene için başvuran hastalara bakmakta, çekim ve tedavi planlamalarını yaparak tedavi randevularını vermektedir.

6- Randevulu tedavileri yapacak olan Diş Hekimi; daha önceden muayene edip randevu verdikleri hastaların tedavilerini gerçekleştirmektedirler.

7- Bu sistem sayesinde hastalarımız, işlemlerini daha kısa sürede ve kolaylıkla yaptırabilmek te, hekimlerimizin ise yapabilecekleri kadar işi planlama şansı bulunmaktadır.